Royal Dux - Konvolut 2 váziček

Porcelán, výšky 18 cm. Značeno Royal Dux. Čechy 2. polovina 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

82237. Konvolut 2 váziček
Dražba ukončena:07.08.2022 20:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 30.07.2022 15:37:30 5572
500 Kč 28.07.2022 20:33:18 8620