Royal Dux - Hoch s trumpetkou

Porcelán, výška: 16 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

301711. Hoch s trumpetkou
Dražba ukončena:25.10.2019 20:17:58
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč