MENU
Vstup do aukce
141. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
31. března 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: ŠPERKY
3. dubna 2024 od 20:00
142. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika, sklo a starožitnosti
7. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 24 cm. Neznačeno.
Pozn.: Poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Royal Dux
86987. Harémová scéna
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
793
1 400 Kč
5963
1 300 Kč
1610
1 200 Kč
793
1 100 Kč
1610
1 000 Kč
793
900 Kč
5963
800 Kč
793
700 Kč
9276
600 Kč
703
500 Kč
11195