Royal Dux - Dostaveníčko

Porcelán, výška 22 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

84525. Dostaveníčko
Dražba ukončena:13.10.2022 22:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč