Royal Dux - Dívčí akt

Porcelán, výška: 15 cm. značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

32944. Dívčí akt
Dražba ukončena:12.06.2019 18:17:21
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 900 Kč