Royal Dux - Dívčí akt

Porcelán, výška 37 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

95320. Dívčí akt
Dražba ukončena:24.05.2023 21:01:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 000 Kč