Royal Dux - Dítě s flétnou

Porcelán, výška: 16 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

32991. Dítě s flétnou
Dražba ukončena:12.06.2019 18:53:29
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč