Royal Dux - Číňan

Porcelán, výška 52 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

85544. Číňan
Dražba ukončena:16.11.2022 20:20:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč