Royal Dux - Chlapec se psem

Porcelán, výška 35 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20946. Chlapec se psem
Dražba ukončena:13.06.2018 21:43:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč