Royal Dux

20946. Chlapec se psem

popis: Porcelán, výška 35 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

dražba ukončena: 13.06.2018 21:43:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 800 Kč