Royal Dux - Chlapec s psíkem

Pozn.: Royal Dux první polovina 20.století.

Porcelán, celková výška 17 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

302600. Chlapec s psíkem
Dražba ukončena:13.12.2019 20:25:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:4 200 Kč