Royal Dux - Chlapec s kočičkou

Pozn.: Royal Dux první polovina 20.století.

Porcelán, celková výška 19 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno.

302584. Chlapec s kočičkou
Dražba ukončena:10.12.2019 20:46:28
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:6 000 Kč