Royal Dux - Baletka

Porcelán, výška 20 cm. Značeno Royal Dux.

Pozn.: Mírně poškozeno v oblasti levé ruky.

vydraženo top
110205. Baletka
Dražba ukončena:28.01.2024 20:02:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč