Roy Lichtenstein - Kompozice

Litografie, 30x40 cm. 1/30. Signováno vpravo dole Lichteinstein. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1923 - 1997
Americký malíř, grafik a sochař.

24032. Kompozice
Dražba ukončena:01.11.2018 22:48:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč