Litografie, 19x16 cm. Signováno vpravo dole Roy Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo. Pozn.: Signováno pravděpodobně ne rukou autora.
o autorovi: 1923 - 1997 Americký malíř, grafik a sochař.