Roy Lichtenstein - Abstrakce

Litografie, 25x31 cm. 3/30. Signováno vpravo dole v tisku R. Lichtenstein. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1923 - 1997
Americký malíř, grafik a sochař.

28355. Abstrakce
Dražba ukončena:13.03.2019 22:01:22
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:3 100 Kč