Roth - Plachetnice v zátoce

Olej na plátně, 60x95 cm. Signováno vlevo dole Roth 1910. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

71814. Plachetnice v zátoce
Dražba ukončena:27.01.2022 22:34:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč