Roth - Kytice ve váze

Olej na kartonu, 58x40 cm, signováno vpravo dole Roth, rám, zaskleno.

3301. Kytice ve váze
Dražba ukončena:26.11.2015 19:40:33
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:2 300 Kč