Akvarelní kresby, 13x13 cm až 27x18 cm. Vše signováno Ross06. Paspartováno. Pozn.: Ke všem kresbám přiložen autorizační dopis.
o autorovi: Současný česko-australský malíř, fotograf, signuje Ross nebo Ross Růžička.