Rostislav Růžička - Konvolut 4 kreseb

Akvarelní kresby, 13x13 cm až 27x18 cm. Vše signováno Ross06. Paspartováno.

Pozn.: Ke všem kresbám přiložen autorizační dopis.

o autorovi: Současný česko-australský malíř, fotograf, signuje Ross nebo Ross Růžička.

74022. Konvolut 4 kreseb
Dražba ukončena:27.02.2022 20:19:30
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 27.02.2022 20:16:30 9842