Litografie 12/50, 37x50 cm, signováno vpravo dole Říha 17, volný list.
o autorovi: Narodil se roku 1970. Vystudoval architekturu a scénografii na DAMU. Studoval u sochařů Josefa Kadlčika, Pavla Přikryla a Milana Váchy.