Rostislav Říha - Milostné

Litografie 12/50, 37x50 cm, signováno vpravo dole Říha 17, volný list.

o autorovi: Narodil se roku 1970. Vystudoval architekturu a scénografii na DAMU. Studoval u sochařů Josefa Kadlčika, Pavla Přikryla a Milana Váchy.

20541. Milostné
Dražba ukončena:31.05.2018 20:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 31.05.2018 19:41:03 3780