Rostislav Novák - Šedá krajina

Kombinovaná technika (koláž, akryl na sololitu) 37x30 cm. Signováno vpravo dole R. Novák. Rámováno.

Nejdelší strana: 37 cm

o autorovi: 1942
Malíř. Studoval malbu ve speciálce AVU v Praze u prof. A. Paderlíka, dále na École des Beaux Arts v Paříži, stážoval u V. Vasarelyho. Zabývá se grafikou, malbou a tvorbou pro architekturu. Většinu jeho obrazů tvoří figurální abstrakce a malované znaky. Pedagogicky působil na AVU a dalších vysokých školách s výtvarným zaměřením. Je členem Nového sdružení pražských umělců a Asociace volné grafiky.

75669. Šedá krajina
Dražba ukončena:10.04.2022 20:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 09.04.2022 18:58:01 51