Rosenthal - Váza 10 cm.

Porcelán, výška 10 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rosenthal
52110. Váza 10 cm.
Dražba ukončena:22.10.2020 20:37:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 21.10.2020 23:37:49 2710