Rosenthal - Talíř - Ostern 1917

Porcelán, průměr 21 cm. Značeno Rosenthal.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Rosenthal
52094. Talíř - Ostern 1917
Dražba ukončena:22.10.2020 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 08.10.2020 16:16:55 5572