Kachny na řece: kombinovaná technika, 13x25 cm. Signováno vlevo uprostřed Rörber. Venkovanka z italských Alp: akvarel, 28x20 cm. Nesignováno. Oba rám, pasparta, sklo. Pozn.: Rámy mírně poškozeny.