J. Rombald - Rybáři

Olej na kartonu, 16x22 cm, signováno vpravo dole J. Rombald, rám, zaskleno.

5758. Rybáři
Dražba ukončena:29.09.2016 22:30:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:5 000 Kč