Roman Pecher Zoffany - Landscape III

Akryl na plátně, 100x110 cm. Signováno vzadu Roman Pecher Zoffany. Nerámováno.

Nejdelší strana: 110 cm

vydraženo top velký formát
82796. Landscape III
Dražba ukončena:14.08.2022 20:29:03
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 200 Kč