Roman Novák - Dvě kachny

Kartonáž, 40x40 cm. Signováno vzadu Roman N. 20. Rámováno.

60143. Dvě kachny
Dražba ukončena:27.05.2021 22:19:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč