Roman Havelka - Ze vsi

Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vlevo dole Rom Havelka. Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozené. Zezadu štítek. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

20335. Ze vsi
Dražba ukončena:30.05.2018 21:33:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč