Roman Havelka - Zámek Vranov nad Dyjí

Olej na kartonu, 32x26 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

59805. Zámek Vranov nad Dyjí
Dražba ukončena:26.05.2021 20:15:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč