Roman Havelka - Výhled do kraje

Olej na kartonu, 24x32 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a prosouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 42 cm

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

posouzeno znalcem
154010. Výhled do kraje
Zbývá:26 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.02.2026 20:29:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč