Roman Havelka - Večer po senoseči

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
105528. Večer po senoseči
Dražba ukončena:29.11.2023 22:27:41
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč