Roman Havelka

59772. Údolí pod hradem

popis: Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Rom. Havelka. Rámováno.
Autor zde uplatnil své umění vidět a umělecky vyjádřit přírodu prostřednictvím atmosféry a nálady. Na představeném obraze použil jasné barvy, jako kdyby rozostřené kontury, které jsou pro období jeho zralé tvorby typické. Dílo doporučujeme nejen jako akvizici vysoké umělecké hodnoty, ale také jako investiční příležitost.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 16 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:38:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 25 000 Kč