Olej na kartonu, 40x55 cm. Signováno vlevo dole Rom. Havelka. Rámováno.
Autor zde uplatnil své umění vidět a umělecky vyjádřit přírodu prostřednictvím atmosféry a nálady. Na představeném obraze použil jasné barvy, jako kdyby rozostřené kontury, které jsou pro období jeho zralé tvorby typické. Dílo doporučujeme nejen jako akvizici vysoké umělecké hodnoty, ale také jako investiční příležitost.
o autorovi: 1877 - 1950
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč