Roman Havelka - U řeky

Olej na kartonu, 25x35 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Zezadu přípis o pravosti od PhDr. M. Zachaře z roku 2021.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

68910. U řeky
Dražba ukončena:25.11.2021 21:37:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:21 000 Kč