Roman Havelka - U chalupy

Olej na překližce, 40x48 cm. Signováno vlevo dole Rom. Havelka 1930. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 62 cm

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

posouzeno znalcem
114087. U chalupy
Zbývá:9 dnů, 2 hodin
Konec dražby:24.04.2024 20:05:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč