Roman Havelka - Skály

Olej na kartonu, 27x34 cm. Signováno vpravo dole R. Havelka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

71509. Skály
Zbývá:9 dnů, 8 hodin
Konec dražby:26.01.2022 20:10:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:2 200 Kč