Roman Havelka - Podzimní park

Olej na plátně fixováno na kartonu, 48x64 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Zezadu štítek. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

20524. Podzimní park
Dražba ukončena:31.05.2018 20:10:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:6 500 Kč