Roman Havelka - Podyjí

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Kombinovaná technika, 35x45 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

 

o autorovi: 1877 - 1950
Narodil se v Jemnici na Moravě. Studoval na UMPRUM u prof. Lišky a Stibrala, poté na AVU u prof. Mařáka a Ottenfelda. Studijní cesty podnikl do Itálie a Bosny a později četné další cesty po Evropě. Věnoval se hlavně krajinomalbě.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

vydraženo
25272. Podyjí
Dražba ukončena:29.11.2018 20:08:04
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:14 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
14 000 Kč 29.11.2018 20:03:04 4313
13 000 Kč 29.11.2018 19:58:00 3890
12 000 Kč limit (29.11.2018 19:57:18) 741
12 000 Kč limit (29.11.2018 19:57:19) 3890
9 000 Kč 23.11.2018 20:00:07 741
8 500 Kč 21.11.2018 19:31:53 3822
8 000 Kč 17.11.2018 11:00:51 741
7 500 Kč 11.11.2018 17:44:23 2366
7 000 Kč 07.11.2018 17:58:11 2216
6 500 Kč limit (07.11.2018 17:58:01) 2366
6 500 Kč 07.11.2018 17:58:02 2216
6 000 Kč limit (02.11.2018 17:22:58) 2366
5 500 Kč limit (02.11.2018 17:22:57) 1599
2 600 Kč limit (02.11.2018 15:19:21) 1599
2 500 Kč limit (02.11.2018 15:19:20) 1109
2 400 Kč limit (02.11.2018 11:44:33) 1599
2 300 Kč 02.11.2018 11:44:34 2817
2 200 Kč limit (02.11.2018 11:44:14) 1599
2 100 Kč 02.11.2018 11:44:15 2817
2 000 Kč limit (02.11.2018 11:44:05) 1599
1 900 Kč 02.11.2018 11:44:06 2817
1 800 Kč limit (02.11.2018 11:43:53) 1599
1 700 Kč 02.11.2018 11:43:54 2817
1 600 Kč limit (02.11.2018 11:42:13) 1599
1 500 Kč 02.11.2018 11:42:14 2817
1 400 Kč limit (02.11.2018 11:42:04) 1599
1 300 Kč 02.11.2018 11:42:05 2817
1 200 Kč limit (02.11.2018 10:34:55) 1599
1 100 Kč 02.11.2018 3:55:29 2216
1 000 Kč 01.11.2018 23:51:38 2352