Roman Havelka - Na kraji lesa

Olej na kartonu, 39x50 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka 1924. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
101316. Na kraji lesa
Dražba ukončena:27.09.2023 20:13:00
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:18 000 Kč