Roman Havelka - Mlýn u řeky

Akvarel, 47x33 cm, signováno vpravo dole Rom. Havelka, paspartováno.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

16131. Mlýn u řeky
Dražba ukončena:14.02.2018 21:36:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 500 Kč