Roman Havelka - Lesní zákoutí

Pastel, 35x47 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
93346. Lesní zákoutí
Dražba ukončena:26.04.2023 22:08:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč