Roman Havelka - Lesní tůňka

Olej na kartonu, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

46460. Lesní tůňka
Dražba ukončena:25.06.2020 20:06:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:27 000 Kč