Roman Havelka - Lesní říčka

Olej na kartonu, 30x40 cm. Signováno vpravo dole Rom.Havelka Rám, sklo.

Stav: Rám poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

42583. Lesní říčka
Dražba ukončena:26.03.2020 22:00:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč