Roman Havelka - Lesní interiér

Olej na kartonu, 28x33 cm, signováno vlevo dole Rom. Havelka, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

19958. Lesní interiér
Dražba ukončena:26.04.2018 21:17:53
Vyvolávací cena:1 200 Kč
vydraženo za:7 500 Kč