Roman Havelka - Lesnatá krajina

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Rom.Havelka 40. Rám.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

300799. Lesnatá krajina
Dražba ukončena:14.09.2019 20:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč