Roman Havelka - Krajina s řekou

Akvarel, 13x22 cm, signováno vlevo dole Rom. Havelka, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

10089. Krajina s řekou
Dražba ukončena:27.04.2017 18:44:00
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:4 500 Kč