Roman Havelka - Klečící akt

Kresba, 29x22 cm, signováno vpravo dole Havelka, volný list nalepený na kartonu.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

8698. Klečící akt
Dražba ukončena:29.03.2017 19:37:56
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč