Roman Havelka - Hardegg

Akvarel, 27x40 cm. Signováno vlevo dole Rom. Havelka 1908. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

31856. Hardegg
Dražba ukončena:16.05.2019 19:18:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 900 Kč