Olej na kartonu, 48x58 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám.
Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.
o autorovi: 1877 - 1950
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč