Roman Havelka - Cesta alejí

Olej na kartonu, 48x58 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

16805. Cesta alejí
Dražba ukončena:01.03.2018 18:46:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:21 000 Kč