Roman Havelka - Barevný podzim

Olej na plátně, 50x66 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

top posouzeno znalcem
114142. Barevný podzim
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:24.04.2024 21:00:00
Minimální příhoz:500 Kč
Aktuální cena:8 500 Kč