Roman Havelka - Alej stromů

Olej na kartonu, 43x60 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

60724. Alej stromů
Dražba ukončena:30.06.2021 19:58:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč