Roman Havelka

60724. Alej stromů

popis: Olej na kartonu, 43x60 cm. Signováno vpravo dole Rom. Havelka. Rámováno.

o autorovi: 1877 - 1950

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 640 000 Kč

dražba ukončena: 30.06.2021 19:58:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 9 500 Kč