Viktor Rolín - Úlovek

Olej na překližce, 59x35 cm. Signováno vpravo dole V. Rolín. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1887 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 75.000 Kč.

60684. Úlovek
Dražba ukončena:30.06.2021 19:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč